Stowarzyszenie „Towarzystwo Strzeleckie  OLENDER SHOOTING CENTER”. Klub strzelecki stowarzyszenie towarzystwo strzeleckie olender shooting center

  

Stowarzyszenie „Towarzystwo Strzeleckie OLENDER SHOOTING CENTER” jest klubem strzeleckim, zarejestrowanym w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego, posiadającym licencję klubową.

 

Do najistotniejszych celów klubu należy rozpowszechnianie i rozwijanie wszelkich form strzelectwa, a także podnoszenie umiejętności i wiedzy na temat strzelectwa wśród wszystkich osób uprawiających tę dyscyplinę sportu. Klub realizuje powyższe cele poprzez stwarzanie warunków do zaspokajania zainteresowań swoich klubowiczów, poprzez prowadzenie szkoleń strzeleckich oraz organizację imprez sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych.

   

Stowarzyszenie skupia osoby zainteresowane zarówno strzelectwem, jak i kolekcjonowaniem broni oraz zapewnia pomoc swoim członkom przy ubieganiu się o pozwolenie na broń palną sportową i kolekcjonerską poprzez czynne uczestnictwo w zebraniach naukowych, sesjach i wyjazdach terenowych oraz referatach dotyczących merytorycznych i formalnych aspektów związanych z bronią i uzbrojeniem.

   

Członkiem klubu może zostać każda osoba pełnoletnia, która po zapoznaniu się ze Statutem Klubu oraz Regulaminem Strzelnicy i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa złoży wymagane dokumenty członkowskie i opłaci składkę klubową.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »