Plener, strzelanie dynamiczne w plenerze Oferta strzelnicy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i grupowych.

 

W ofercie znajduje się szeroki wachlarz propozycji strzeleckich, które obejmują organizację zawodów strzeleckich , sezonowych turniejów strzeleckich  a także imprez integracyjnych, firmowych i okazjonalnych.  Zapewniamy cykle programów szkoleniowych z udziałem wykwalifikowanych instruktorów i strzelców.


Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować dowolną imprezę okolicznościową, dostosowując się do Państwa indywidualnych potrzeb. Strzelnicę mogą Państwo wynająć w całości lub zarezerwować pojedyncze tory strzeleckie.

 

Dzięki temu, że strzelnica znajduje się w Centrum Sportu i Rekreacji Olender w Wielkiej Nieszawce, posiadającym bogate zaplecze konferencyjno-biznesowe, wyjazd służbowy może zostać wzbogacony o nowe ciekawe  doświadczenie, jakim jest strzelectwo. Strzelnica daje możliwość zrelaksowania się po ciężkim dniu pracy i „wystrzelania” wszelkich stresów! Efektywna współpraca z Centrum Sportu i Rekreacji daje możliwość połączenia różnego rodzaju usług – hotelarskich, rekreacyjno-sportowych i konferencyjno-biznesowych. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie zabawy firmowej, eventu lub wieczoru panieńskiego/kawalerskiego.

 

 Gwarantujemy wystrzałową atmosferę, oraz miłą i fachową obsługę!

 

W związku z tym, iż każda impreza dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta, w celu poznania szczegółowej oferty prosimy o kontakt bezpośrednio z działem marketingu:

 

tel. 56 622 06 wew. 51, tel. kom. 887 88 66 88

e-mail: osc.strzelnica@o2.pl

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »